Menü

Hakkımızda - Üyelik Sözleşmesi - Çerez Politikası - Gizlilik Politikası - KVKK Aydınlatma Metni

İşletmeler İçin

 

Online mağazalar için Listiyo

Listiyo, mağaza bağımsız ortak istek listesi modeli ile tüketicilerin kişisel alışverişi ve hediye alışverişini zahmetsiz ve eğlenceli bir hale getirirken perakende sektörüne de yeni bir pazarlama mecrası yaratmayı hedefleyen bir web platformudur.

İnternetten alışveriş artık herkesin favori tercihi ancak mağazalara gelen birçok kişi hemen alışveriş kararı almıyor. Farklı seçenekleri görmek, karşılaştırma yapmak ve belki de sadece bir müddet daha düşünmek istiyor. Alışveriş kararı verdiğinde ise baktığı ürüne yeniden ulaşmak istiyor ama mağazalar okyanusunda o ürünü hangi mağazada beğendiğini hatırlayabilirlerse…

Potansiyel müşterilerin beğendikleri ürünleri mağazanın istek listesi bölümüne ekleyebileceklerini düşünebilirsiniz. Ancak bir kullanıcının istek listesi oluşturabilmesi için mağazaya üye olması gerekir. Bu mağaza her türlü ürünü satan bir pazaryeri olmadığı sürece, çoğu kişi mağazaya üye olmayı tercih etmeyecektir.

Peki müşteriler, mağazalarda beğendikleri herhangi bir ürünü, başka mağazalardan istedikleri diğer ürünlerle birlikte ortak bir istek listesine ekleyebilselerdi, mağazanın ve ürünlerin hatırlanması daha kolay olmaz mıydı?

İşte burada Listiyo devreye giriyor. 

Siz de hemen Listiyo’nun partneri olun ve ürün sayfalarınıza Listiyo’nun "İstek / Hediye Listeme Ekle” butonunu ekleyin. Böylece,

Ürün sayfanızda İstek Listeme Ekle butonunun nasıl çalışacağını görmek için tıklayınız.

Potansiyel müşterilerinizi kaçırmayın
Henüz mağazanıza üye olmayan potansiyel müşterileriniz mağazanızda beğendikleri herhangi bir ürünü, başka mağazalardan istedikleri diğer ürünlerle birlikte ortak bir istek listeye ekleyebilse, mağazanızın ve ürünlerinizin hatırlanması daha kolay olmaz mıydı?
İade ve değişim maliyetlerinizi düşürün
Müşterileriniz mağazanızda bulunan ürünleri kendi listelerine eklerken; doğru beden, doğru renk ve doğru özelliklerde eklerler. Bu ürünü istek listesinde görerek satın alan biri, kişinin tam olarak istediği ürünü alacağı için iade ve değişim ihtimali azalır.
Marka bilinirliğinizi arttırın
Kullanıcıların bir online mağaza güvenebilmesi için önce o markayı tanıması ve bir şekilde o markaya aşina olması gerekir. Listiyo, ürünlerinizi listesine ekleyen kullanıcılar sayesinde mağazanızın marka bilinirliğine katkı verirken tüketiciler tarafından güven duyulmasına ve bilinirliğinin artmasına yardımcı olur.
Yeni müşteriler kazanın
Listiyo’da editörlerin ya da kullanıcıların oluşturduğu koleksiyonlar onlarca kez paylaşılıyor ve dijital platformlarda geniş kitleler tarafından inceleniyor. Ürünlerinizin Listiyo koleksiyonlarında yer alması, daha önce sizden haberdar olmayan kişileri mağazanızdan alışveriş yapmaya yönlendirir ve yeni müşteriler kazanmanızı sağlar.

 “İstek / Hediye listeme ekle” butonunu ürün sayfalarınıza eklemek tamamen ücretsiz.

“İstek / Hediye listeme ekle” butonunu mağazanıza nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek ve ücretsiz üyeliğinizi başlatmak için hemen [email protected] adresinden veya 0532 658 67 70 numaralı telefondan bize ulaşın.

Aklınıza takılabilecek sorular:

Listiyo İstek/Hediye listeme ekle butonunu sayfanıza yüklemek ve sizin için oluşturulacak Partner Paneli'ndeki raporlara ulaşmak tamamen ücretsizdir. 

Ürün Detayları