Liste Türleri

Yardım Listesi

Bir elin nesi var iki elin sesi var.

Sivil toplum kuruluşlarına, ihtiyacı olan okullara, organizasyonlara veya yardıma ihtiyacı olanlara destek olmaya çalışıyor musunuz? Çok şey yapmak istiyorum ama gücüm veya imkanlarım yeterli değil diye mi düşünüyorsunuz?

O zaman Listiyo tam da size yardımcı olabilecek bir araç.

Destek olmak istediğiniz bu kişi, kuruluş veya organizasyonlar için Listiyo’da ihtiyaç listeleri oluşturun ve çevrenizle paylaşın. Sizin gibi destek vermeyi isteyen kişiler bu listelerdeki ürünleri online veya ilgili mağazadan alıp ilgili adrese doğrudan göndersinler. Böylece siz de topluma hem şeffaf bir şekilde hem çok yorulmadan hem de 10 Kaplan gücünde destek olmuş olursunuz.

Listeni Oluştur

Doğum Günü Listesi

Sadece istediğiniz hediyeler

Doğum gününüz yaklaşırken acaba bu sene hangi hediyeler gelecek diye düşünmeye başladınız değil mi? Hatta biraz stres bile oldunuz… Düşünülmüş olması güzel ama istemediğiniz, beğenmeyeceğiniz, size uymayan bir sürü hediye istemiyorsunuz. Artık stres yapmaya gerek yok. Doğum gününüzde istediğiniz hediyelerden oluşan bir doğum günü listesi yapın ve sevdikleriniz ile paylaşın. Böylece arkadaşlarınız size ne alacakları stresine girmeden sadece istediğiniz hediyeleri zahmetsizce satın alıp hem sizi hem de kendilerini mutlu edebilirler.

Listeni Oluştur

Evlilik Listesi

Artık rahatça evlenebilirsiniz

Demek evleniyorsunuz? Hayırlı olsun... Biliyoruz ki bu devirde evlenmek iyice zorlaştı. Sıfırdan bir ev kurmak hem zahmetli hem de maliyetli. Yapılması gereken birçok masraf, alınması gereken birçok şey var. Yakınlarınızın size destek olması için artık düğün gününü beklemenize gerek yok. Evlenmeden önce almayı planladığınız tüm ürünler için bir evlilik listesi oluşturun ve listenizi davetliler ile paylaşın. Sevdikleriniz ihtiyaçlarınızı, talep ettiğiniz miktarda satın alarak bu güzel gün öncesinde stresinizi azaltmanıza destek olsunlar. Böylece hem mutluluğunuzu paylaşın hem de masraflarınızı.

Listeni Oluştur

Alışveriş Listesi

Almak istediğiniz her şey bir arada olsun

Farklı farklı mağazalardan ürünler beğeniyorsunuz ve almadan önce onları her mağazanın kendi sepetinde bekletiyorsunuz. Bunun yerine tüm istediklerinizi alışveriş listenize ekleyin. Almak istediğiniz zaman hangi sitedeydi bu ürün diye aramayın. İhtiyaçlarınız için farklı farklı birden çok alışveriş listesi de oluşturabilirsiniz.

Listeni Oluştur

Proje Listesi

İhtiyaçlarınızı talep edin

Projelerinizi gerçekleştirmek için nakit para yerine ihtiyacınız olan malzemeleri de talep edebilirsiniz. Zaten size nakit para verilse de bu paraların çoğu ile bu ihtiyaçları satın alacaksınız. Bunlar için ihtiyaç listeleri oluşturun ve destekçileriniz ile paylaşın. Destekçileriniz bu ihtiyaçlarınızı kolayca satın alsınlar siz de başarı ile projelerinizi tamamlayın. Destekçileriniz böylece size daha çok inanacak belki de projenize nakit para olarak da destek vermek isteyeceklerdir.

Listeni Oluştur

Etkinlik Listesi

Parti başlasın!

Bir parti, piknik veya bir organizasyon mu planlıyorsunuz? Birçok malzemeye ihtiyaç duyacaksınız. Listiyo üzerinde her türlü etkinlik için bir etkinlik listesi oluşturun, ihtiyaçları listenize ekleyin ve katılımcılar ile paylaşın. Herkes kendi imkanları çerçevesinde ihtiyaçları satın alsın. Siz de etkinliğinizi başarılı ve güzel bir şekilde gerçekleştirin.

Listeni Oluştur

Okul Listesi

Siz okumanıza bakın, ihtiyaçlarınızı sevdikleriniz karşılasın

Öğrenci misiniz? Hepimiz öğrenci olduk. Hepimizin farklı bir sürü ihtiyacı oldu. Artık sizin ihtiyaçlarınızın da karşılanması çok kolay. Okul için ihtiyacınız olan ürünlerden oluşan listenizi yakınlarınız ile paylaşın. Yakınlarınız bu ürünleri sizin için satın alsınlar ve zahmetsizce size ulaştırsınlar..

Listeni Oluştur

Bebek Listesi

Bebeğinizi görmeye geleceklere yardımcı olun

Yeni doğacak bebeğiniz kız mı erkek mi? Farketmez değil mi? Önemli olan sağlıklı olmaları. Bu mutlu haberi sizinle kutlamak isteyen sevdiklerinize yardımcı olmanız lazım. Yoksa aynısından 10 çift patik, yanlış bedenlerde bir sürü zıbın hediye gelebilir. Bunu önlemek için bir bebek listesi yapın. Yeni bebeğiniz için neye ihtiyacınız varsa (bebek bezi ve mama dahil J) bebek listenize ekleyin ve sevdiklerinizle paylaşın. Her üründen sadece ihtiyacınız kadar alınsın ve sevdikleriniz boşa para harcamasın..

Listeni Oluştur

Yeni Ev Listesi

Evim evim güzel evim, hepsi benim istediklerim

Yeni bir eve mi taşınıyorsunuz? Tabi sevdikleriniz hayırlı olsuna gelmek isteyecek. Ama yeni evinizde nelere ihtiyacınız olduğunu bilemeyecekler. Yeni eviniz için istediklerinizi ve ihtiyaçlarınızı içeren liste yaparak sevdikleriniz ile paylaşın. Sadece istediğiniz ürünler ve sadece istediğiniz kadar alınsın. Hem de arkadaşlarınız mağaza mağaza gezmeden, ne alacağım derdine düşmeden ve kendi bütçelerine göre alışveriş yapsın.

Listeni Oluştur

Kitap Listesi

Kendi kütüphanenizi oluşturmak artık daha kolay

Kitap kurdu musunuz? Okumak istediğiniz kitapları almaya bütçeniz yeterli gelmiyor mu? Okumak istediğiniz kitaplardan oluşan kitap listeleri oluşturun ve sevdikleriniz ile paylaşın. Bırakın istediğiniz kitapları size sevdikleriniz alsın. Hem de internet üzerinden daha ucuza ve zahmetsiz bir şekilde..

Listeni Oluştur

Yeniyıl Listesi

Noel Babalı hediyelere son

Yılbaşı yaklaşmaya başlayınca ne alacağım ve bana ne alacaklar telaşı başlar. Herkes birbirine büyüklü küçüklü hediyeler alır. Bu hediyeler genelde yılbaşı konseptli hediyelerdir ve gelen birçok hediye kullanacağımız bir hediye değildir. Bunlar yerine yine aynı fiyatlarda olan ama işinize yarayacak veya istediğiniz ürünler hediye gelse mutlu olmaz mıydınız? O zaman hemen yılbaşı hediye listesi yapın ve çevrenizle paylaşın. Arkadaşlarınız size sadece istediğiniz ürünleri hediye alsın.

Listeni Oluştur

Anneler Günü Listesi

Her sene aynı hediyeleri almaya son

Anneniz için en iyi hediyeleri almak istersiniz. Ama nedense bu konuda çok yaratıcı olamayız. Her sene birbirine benzer ürünleri alır dururuz. Artık kolayı var. Annenizin bir hediye listesi yapmasını sağlayın. Böylece aldığınız hediyeler onların istediği şeyler olsun. İade ve değişimler ile uğraşmayın..

Listeni Oluştur

Babalar Günü Listesi

Her sene aynı hediyeleri almaya son

Babanız için en iyi hediyeleri almak istersiniz. Ama nedense bu konuda çok yaratıcı olamayız. Her sene birbirine benzer ürünleri alır dururuz. Artık kolayı var. Babanızın bir hediye listesi yapmasını sağlayın. Böylece aldığınız hediyeler onların istediği şeyler olsun. İade ve değişimler ile uğraşmayın..

Listeni Oluştur