Menü

Hakkımızda - Üyelik Sözleşmesi - Çerez Politikası - Gizlilik Politikası - KVKK Aydınlatma Metni

Alışveriş listesi

Tüm alışverişini tek bir yerden takip et.

Artık beğendiğin ürünleri daha sonra satın almak ya da nerede satıldığını kaybetmemek için ekran görüntüleri almana ya da kendine mesaj atmana gerek yok. Listiyo ile almak istediğin ürünleri tek bir yerden takip edebilir, karşılaştırabilir ve almak istediğin zaman da ilgili mağazaya kolayca gidebilirsin.

1- Listiyo’nun ürün ekleme teknolojilerini kullan.

Listiyo’nun tarayıcı uzantısını tarayıcına yükleyerek, istek ekleme kısayolunu yer işaretleri çubuğuna ekleyerek veya uygulamamızı telefonuna indirerek istediğin ürünleri internette gezerken tek tıkla listelerine ekleyebilirsin.

2- Fiyat değişikliği bildirimi

Online mağazalardan alışveriş listelerine eklediğin ürünlerin fiyatları değiştiğinde sana bildirim göndereceğiz. Böylece hiçbir indirimi kaçırmayacaksın. 

3- Fiziksel mağazalardan da ürün ekle.

AVM’de gezerken beğendiğin ürünleri de listelerine ekleyebilirsin. İstek ve mağaza bilgilerini girip ürünün fotoğrafını çekerek istediğin ürünleri listelerine kolayca ekleyebilirsin.

4- Tek bir yerden takip

Almayı düşündüğün ürünleri her mağazada ayrı istek listelerinde tutmak yerine oluşturacağın alışveriş listelerinde takip edebilirsin. Beğendiğin ürünler bir arada olacağı için gerektiğinde daha kolay karşılaştırma yapabilirsin. Geçmişte yaptığın tüm alışverişleri de kolayca takip edebilirsin.

5- Hangi ürünü alacağına karar veremedin mi?

Listelerini arkadaşlarınla paylaşabilir onların da görüşlerini aldıktan sonra kolayca alışverişini tamamlayabilirsin.

6- Tarzını paylaş

Paylaştığın listelerindeki ürünleri beğenen arkadaşların da kendi listelerine ekleyebilir. Böylece onlara da yardımcı olabilirsin.

Sen de hemen kayıt ol ve alışveriş listeni oluşturmaya başla.

Kayıt ol

Ürün Detayları