HAKKIMIZDA

Biz insanları en çok mutlu eden şeylerden biri de hediye almaktır. Doğum günümüzde, evlendiğimiz zaman, yeni bir eve taşındığımızda, ya da yeni bir bebeğimiz olduğunda…

Bu mutlu anlarımızı paylaştığımız kişiler ya bizi mutlu etmek için ya da bu zamanlarda bize destek olmak için hediye verirler. Küçüçük bir bebek patiğinden altın bileziğe kadar çok çeşitli hediyeler verilir bu günlerde. Tüm toplumlarda belki de insanlığın ortaya çıktığı zamandan beri süregelen hem alanı hem de vereni mutlu eden bir şeydir hediye.

Bu keyifli sürecin 3 temel riski vardır:

  1. Hediye alan hediyeyi beğenmeyebilir,
  2. Hediye, renk, beden vb. sebepler yüzünden alınan kişiye uymayabilir
  3. Aynı hediyeyi bir başkası almış olabilir.

İşte Listiyo bu riskleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir online istek listesi uygulamasıdır.

Listiyo.com kişilerin almak, sahip olmak istediği ürün, hizmet ve deneyimleri listelerine eklediği ve paylaşabildiği bir online platformdur. Paylaşılan bu listelere erişen kişiler liste sahibinin ne istediğini görür ve ona hediye olarak onun istediği veya ihtiyacı olan bir şeyi liste aracılığı rahatça ilgili siteden alabilirler. Böylece hem liste sahibini mutlu ederler hem de hediye alma sürecini zahmetsizce atlatmış olurlar.

Hemen hemen tüm internet mağazalarının “istek listesi” veya “favorilerim” bölümü vardır ama sadece o mağazanın ürünlerini listenize ekleyebilirsiniz. Listiyo’nun bu istek listelerinden en önemli farkı sadece bir mağaza için değil hem tüm online mağazalar hem de fiziksel mağazalar için kullanılabilecek bir online istek listesi uygulaması olmasıdır.

İstediğiniz ürünleri bütün online mağazalardan birkaç tık ile veya fiziksel mağazalardan ilgili ürünün fotoğrafını çekip yükleyerek istek listelerinize ekleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar istek listesi oluşturabilirsiniz. Hem de ücretsiz olarak...

Hemen kayıt olmak için buraya tıklayın.

Hemen sen de istek listeni oluştur!

Listiyo'ya Hoşgeldiniz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, Listiyo'da çerezler kullanıyoruz. Listiyo'yu kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.