Menü

Hakkımızda - Üyelik Sözleşmesi - Çerez Politikası - Gizlilik Politikası - KVKK Aydınlatma Metni

HAKKIMIZDA

Listiyo, tüm istekleri sosyal bir platforma taşıyarak, kişiler arası verme-alma deneyimini eğlenceli ve kolay bir hale getiren, mağaza bağımsız bir istek ve hediye listesi uygulamasıdır.

Biz insanları en çok mutlu eden şeylerden biri de hediye almaktır. Doğum günümüzde, evlendiğimiz zaman, yeni bir eve taşındığımızda, ya da yeni bir bebeğimiz olduğunda...

Bu mutlu anlarımızı paylaştığımız kişiler ya bizi mutlu etmek için ya da bu zamanlarda bize destek olmak için hediye verirler. Küçücük bir bebek patiğinden altın bileziğe kadar çok çeşitli hediyeler verilir bu günlerde. İnsanlığın ortaya çıktığı zamandan beri tüm toplumlarda süregelen hem alanı hem de vereni mutlu eden bir şeydir hediye.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki insanlar, istedikleri veya ihtiyaç duydukları şeylerin onlara hediye olarak verilmesinden daha çok mutlu oluyorlar.

Peki o zaman gerçekten ne istiyoruz? Bizim, ailemizin, arkadaşlarımızın veya destek olmak istediğimiz kişi veya grupların gerçekten neye ihtiyaçları var?

Birbirimizin gerçek istek ve ihtiyaçlarını bilebilsek ve birbirimize bunları verebilsek herşey daha güzel olmaz mıydı?

İşte bunun için biz de Listiyo’yu geliştirdik.

Listiyo, kişilerin almak istediği veya ihtiyaç duyduğu ürün, hizmet ve deneyimleri listelerine eklediği ve paylaşabildiği bir online platformdur. Paylaşılan bu listelere erişen kişiler, liste sahibine hediye olarak onun istediği veya ihtiyacı olan bir şeyi ilgili siteden veya mağazadan alabilir, böylece liste sahibini mutlu ederken hediye alma sürecini de kolayca tamamlamış olurlar.

Hemen hemen tüm internet mağazalarının “istek listesi” veya “favorilerim” bölümü vardır ama sadece o mağazanın ürünlerini listenize ekleyebilirsiniz. Listiyo’nun bu istek listelerinden en önemli farkı sadece bir mağaza için değil hem tüm online mağazalar hem de fiziksel mağazalar için kullanılabilecek bir ortak online istek listesi uygulaması olmasıdır.

Listiyo ile;

Böylece istediğiniz şeyler, istediğiniz özellikte ve istediğiniz miktarda size alınabilir.

Listiyo ile tüm özel günler ve ihtiyaçlarınız için istek listeleri oluşturabileceğiniz gibi kendinize özel alışveriş listeleri de oluşturabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizi Listiyo üzerinden takip edebilirsiniz.

Listiyo’nun, insanların birbirini kolayca mutlu edebildiği bu keyifli dünyasında sizleri de aramızda görmek için heyecanlanıyoruz.

Unutmayın, hayaller istemekle başlar, paylaşınca gerçek olur.

Siz de hemen üyemiz olup isteklerinizi eklemeye başlayın.

Ürün Detayları