© Listiyo. 2022 All rights reserved.

Alışveriş Listenizi Oluşturun

Tek “tık” ile ürün ekleyin

Farklı e-ticaret sitelerinden ve mağazalardan beğendiğiniz ve almak istediğiniz tüm ürünler için alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. Ürünleri, ister tarayıcı (Chrome, Firefox) uzantısı veya tüm tarayıcılarla kullanılabilen Ekleyici ile tarayıcınızdan, isterseniz de akıllı telefonunuz ile alışveriş listenize kolayca ekleyebilirsiniz.

Almayı istediğiniz her şey bir arada olsun

Alışveriş listenizde bu ürünleri bir arada görerek kıyaslayabilir ve satın aldıkça işaretleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz satın alıp almama konusunda arkadaşlarınızın fikirlerini de öğrenebilirsiniz.

Eklediğiniz ürünlere ilişkin notlar alabilir, bir kontrol listesi (checklist) olarak da kullanabilirsiniz.

Chrome, Firefox uzantısını yüklemek için tıklayınız...

Tüm tarayıcılarda çalışan Ekleyici’yi yüklemek için tıklayınız...Fatal error: Uncaught Error: Undefined class constant 'GRAPH_API_VERSION' in /var/www/html/inc/fb/src/Facebook/FacebookRedirectLoginHelper.php:95 Stack trace: #0 /var/www/html/tasarim/sablon-neicin.php(53): Facebook\FacebookRedirectLoginHelper->getLoginUrl(Array) #1 /var/www/html/index.php(1109): require_once('/var/www/html/t...') #2 {main} thrown in /var/www/html/inc/fb/src/Facebook/FacebookRedirectLoginHelper.php on line 95