İstek listesinde bulunan bir ürünü nasıl satın alabilirim?


İncelediğiniz istek listesinde almak istediğiniz isteğin kartına tıklayın. Açılan sayfada istek ile ilgili liste sahibi tarafından girilmiş detay bilgileri (beden, renk, miktar vb.) inceleyin. Bu isteği satın almak isterseniz önce gönderim adresini bir yere kaydedin ve sonra sayfada bulunan "İncele/Satın al" butonuna tıklayın. Sizi, liste sahibi tarafından eklenmiş, isteği satın alabileceğiniz internet sitesine yönlendireceğiz. İsteği bu sayfadan veya başka bir yerden satın alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz isteğin ilgili internet mağazası tarafından liste sahibinin bildirdiği adrese gönderilmesini sağlayabilir, kendiniz elden teslim etmek isterseniz kendi adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

İsteği  satın aldıktan sonra tekrar istek sayfasına dönüp isteği satın aldığınız onaylamanız aynı isteğin istenenden fazla alınmasını önlemek açısından önemlidir.


Hemen sen de istek listeni oluştur!

Listiyo'ya Hoşgeldiniz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, Listiyo'da çerezler kullanıyoruz. Listiyo'yu kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.