Men├╝

Hakk─▒m─▒zda - ├ťyelik S├Âzle┼čmesi - ├çerez Politikas─▒ - Gizlilik Politikas─▒ - KVKK Ayd─▒nlatma Metni

TSGA ile Depremden Etkilenen Kad─▒n Kooperatiflerine Destek Oluyoruz27/03/2023

Listiyo Edit├Âr├╝ K├╝bra K├Âro─člu K├╝bra K├Âro─člu

Son d├Ânemde ├╝lkemizde meydana gelen depremler, bir├žok insan─▒n hayat─▒n─▒ etkiledi ve b├╝y├╝k kay─▒plara neden oldu. Bu zorlu s├╝re├žte, bir├žok sivil toplum kurulu┼ču ve giri┼čimci, depremzedelerin yan─▒nda olmak i├žin ├žal─▒┼čmalar─▒n─▒ s├╝rd├╝r├╝yor. Biz de T├╝rkiye Sosyal Giri┼čimciler A─č─▒ (TSGA) ile depremden etkilenen kad─▒n kooperatiflerinin ihtiya├žlar─▒n─▒ kar┼č─▒lamak i├žin bir i┼č birli─či ger├žekle┼čtirdik.

TSGA ile Depremden Etkilenen Kad─▒n Kooperatiflerine Destek Oluyoruz

Türkiye Sosyal Giri┼čimciler A─č─▒ (TSGA) ile gerçekle┼čtirdi─čimiz i┼č birli─či, deprem bölgesindeki kad─▒n kooperatiflerinin kay─▒p ve ihtiyaçlar─▒na yönelik h─▒zl─▒ ve etkili bir ┼čekilde yan─▒t verebilmek için planland─▒. Platformumuz, TSGA Yard─▒m Masas─▒’n─▒n yürüttü─čü çal─▒┼čmalar─▒ destekliyor. Birlikte yürüttü─čümüz bu proje, büyük kay─▒plar ya┼čayan kad─▒n kooperatiflerine do─črudan yard─▒m etmenin yan─▒ s─▒ra, onlara uzun vadede katk─▒ sa─člamay─▒ da amaçl─▒yor. Bu sayede, hayatlar─▒ bir nebze normalle┼čene kadar düzenli bir deste─če eri┼čiyor olacaklar.

TSGA Yard─▒m Masas─▒, kad─▒n kooperatiflerinin üretime tekrar ba┼člamalar─▒ ve sürdürmeleri için ihtiyaçlar─▒ olan ürün ve endüstriyel makineler gibi malzemeleri toplama ve da─č─▒tma çal─▒┼čmalar─▒n─▒ yürütüyor. Biz de bu çal─▒┼čmalar─▒ daha kolay ve etkili bir ┼čekilde gerçekle┼čtirilebilmeleri için gerekli olan ürünleri listelemelerine olanak vererek destekliyoruz. Böylece, kad─▒n kooperatiflerinin ihtiyaçlar─▒ daha h─▒zl─▒ bir ┼čekilde tedarik edilip gerekli yerlere ula┼čt─▒r─▒labilecek.

Platformumuzun yenilikçi özellikleri, TSGA'n─▒n çal─▒┼čmalar─▒n─▒n koordinasyonu, malzeme toplama ve da─č─▒t─▒m─▒ gibi i┼člemleri daha verimli hale getiriyor. Bu sayede, depremzedelerin ihtiyaçlar─▒na daha h─▒zl─▒ bir ┼čekilde yan─▒t verilebiliyor ve yard─▒m çal─▒┼čmalar─▒ daha etkili hale geliyor.

Bu dayan─▒┼čmayla, sosyal sorumluluk bilincini art─▒rmay─▒ ve toplumsal fayda sa─člamak için yap─▒lan i┼č birliklerinin önemini vurgulamay─▒ hedefliyoruz. Ayr─▒ca projemizin, teknolojinin afet durumlar─▒nda yard─▒m ve destek sa─člamak için nas─▒l kullan─▒labilece─činin de güzel bir örne─či oldu─čunu dü┼čünüyoruz.

TSGA Yard─▒m Masas─▒’n─▒n ihtiyaç listelerine buradan ula┼čabilirsiniz.

 

Editör: Ceren Obolenskiy


├ťr├╝n Detaylar─▒