Sadece istediğiniz hediyeler


Listiyo, ne istiyorsanız o!

Hepimiz bize hediye verilmesine bayılırız! Ama bazen kötü sürprizlerle de karşılaşırız. Kim doğum gününde kendisine oyuncak bir maymun alınsın ister ki? Tabi eğer 8 yaşında değilse… Listiyo ile kendi hediyelerinizi kendiniz belirleme şansına sahip olabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz mağazalarda, dolaştığınız web sitelerinde hoşunuza giden ve sahip olmak isteyeceğiniz her şey için listenizde yer var! Oluşturduğunuz listeyi sevdiklerinizle paylaştığınızda, bütün özel günlerde sizi sevindirecek hediyelerle karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Siz gezin, beğenin, hayal edin ve listenize ekleyin. Dilerseniz standart bir liste hazırlamak yerine özel kategoride bir liste oluşturabilirsiniz. Okumak istediğiniz kitaplardan oluşan bir liste ya da tarzınıza uygun aksesuarları bir araya getirdiğiniz bir liste düşünün. Hepsi beğendiğiniz seçeneklerden oluşan bir liste içerisinden alınan ve size verilen bir hediye, düşündüğünüzden çok daha mutlu olmanıza sebep olabilir. Listeleyin hem kendinizi mutlu edin hem sevdiklerinizin işini kolaylaştırın. Kötü sürprizleri ihtimal dışında bırakın!


Hemen sen de istek listeni oluştur!

Listiyo'ya Hoşgeldiniz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, Listiyo'da çerezler kullanıyoruz. Listiyo'yu kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.