Kolayca paylaşın


Sosyal medya artık sadece duygu ve düşüncelerimizi paylaştığımız bir platform değil, aynı zamanda kendimize dair çok detaylı bilgiler de paylaştığımız bir ağ haline geldi. Hediye listeleri de bu bilgilerden biri. Listiyo’da oluşturduğunuz bütün listeleri tek bir tıkla sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Özel günler öncesinde paylaşacağınız listeler, sevdiklerinizin sizin için hediye seçmesini kolaylaştırabilir. Hakkınızda çok az fikir sahibi olan kişilerin bile sizi mutlu edebilecek bir hediye alabilmesine olanak sağlamak istiyorsanız, hemen istek listesi oluşturmaya başlayın!

Profilinize girin, liste oluştur kısmından adım adım ilerlemeye başlayın. Listenizi oluşturmaya başladığınızda ihtiyaç listesi, alışveriş listesi, yeni ev ihtiyaçları gibi seçimlerde bulunabilirsiniz. Bu özellikle bir amaç doğrultusunda hediye alınacaksa herkes için kolaylaştırıcı olacaktır. Örneğin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak istediğiniz bir öğrenci için hediye listesi oluşturup sosyal medyanızda paylaşabilir, geniş bir topluluğu amacınıza ortak edebilirsiniz.

Sosyal medyada listenizi paylaşırken Listiyo sosyal medya hesaplarını mention’lamayı ve #ListiyoEnGüzelHediyeO hashtag’lerini kullanmayı unutmayın!


Hemen sen de istek listeni oluştur!

Listiyo'ya Hoşgeldiniz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, Listiyo'da çerezler kullanıyoruz. Listiyo'yu kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.