İham kaynağı


Sizi sevenlere yardımcı olun.

Hediye seçimi herkes için zor! Anneler Günü hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi, doğum günü hediyesi, hatta yeni iş hediyesi derken, neredeyse her an birilerine hediye alma eylemi içerisindeyiz. Ancak bu eylem her zaman kolay olmuyor.

Oluşturduğunuz listelerle ‘kadınlar ne tür hediyeleri sever, erkeklere ne hediye alınır’ gibi sorular karşısında cevap arayan kişiler için bir ilham kaynağı olabileceğinizi biliyor muydunuz? Listiyo’da oluşturduğunuz listeye ulaşan kişiler, sadece size sevebileceğiniz bir hediye almayı garantilemekle kalmaz, aynı zamanda sevdiği diğer insanlar için alabileceği hediyelere dair ilham da alır. Hatta bazen listenizdeki hediye seçeneklerini kendisi için de kullanabilir.

Listiyo’da oluşturacağınız hediye listelerini arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle ve hatta sosyal medya takipçilerinizle bile paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem yakınlarınız listenize kolayca erişebilir hem de listeniz sosyal ağlar sayesinde bağlantı kurduğunuz birçok insana ilham verebilir. Bu paylaşımlar esnasında Listiyo sosyal medya hesaplarını mention’lamanız ve #ListiyoEnGüzelHediyeO hashtag’lerini kullanmanız bizi mutlu eder. Listiyo’dan sevgiler!


Hemen sen de istek listeni oluştur!

Listiyo'ya Hoşgeldiniz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, Listiyo'da çerezler kullanıyoruz. Listiyo'yu kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.