Bütün mağazalarından ürün ekleyebilme


Sadece internetten değil tüm mağazalardan

Alışveriş yaptığınız bir mağazada en zor karar anlarından biri, almak istediğiniz ürünler arasında seçim yapmak zorunda kalmaktır. Eğer kendiniz için cömert davranıp beğendiğiniz her şeyi bir anda alma cesareti gösteremiyorsanız, sizi mutlu etme fırsatını sevdiklerinize vermeye ne dersiniz?

Listiyo’da web sitesi olmayan mağazalardan bile ürün ekleyebilirsiniz. Mağaza adını, ürün bilgilerini, ürünün iyi açıdan çekilmiş bir fotoğrafını ve tabi ki mağazaya dair bilgileri eklemeniz gerekecek. “Nereden eklendi ve nereden bulunabilir” bilgileri bu konuda kritik bir öneme sahip. Dilerseniz ürünün barkod fotoğrafını ekleyerek ürünün mağazada daha rahat bulunmasını da sağlayabilirsiniz.

O çok beğendiğiniz nar çiçeği rengi gömleğin 2 beden büyük bir hediye olarak karşınıza çıkmasını istemiyorsanız, beden bilgilerini dikkatli girmenizi öneririz. Tabi ki beğendiğiniz ürünlerin bilgilerini doğru ve eksiksiz girdiğinizde, sunulacak hediyeden memnun olma olasılığınız daha da yükselecektir.

Sevdiklerinizi ne hediye almalıyım, nereden hediye alabilirim derdinden kurtarmak Listiyo’da sadece saniyelerinizi alır.


Hemen sen de istek listeni oluştur!

Listiyo'ya Hoşgeldiniz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, Listiyo'da çerezler kullanıyoruz. Listiyo'yu kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.