Bütçe dostu


En güzel hediye en pahalı hediye olmayabilir.

İletişim kurmak paylaşmayı gerektirir ve hediye almak ya da vermek iletişimin en güzel yollarından biridir. Ancak her iki tarafı da mutlu eden bir iletişim kurabilmek için, söz konusu hediyenin bütçe dostu olması da gerekir. İşte tam olarak burada devreye giren Listiyo, bütçenizi de düşünüyor! Hediye almak istediğiniz kişinin oluşturduğu liste içerisinde mutlaka bütçenize göre bir seçenek bulabileceğinize eminiz!

Bazen pahalı bir hediye değil, ekonomik ama kendisine ihtiyaç duyulan bir hediye, alınan kişinin daha mutlu olmasına neden olur. Listiyo listelerinde yer alan hediye seçenekleri kullanıcıların büyük olasılıkla sahip olmak istedikleri ve ihtiyaçları durumunda olan unsurlar olduğu için, buradan hareket ederek tercih edeceğiniz her hediye fiyatı ne kadar olursa olsun karşı tarafı mutlaka mutlu edecektir. Bununla birlikte hediyeye dair fiyat bilgisini de görebileceğiniz için, kendi ekonominize en uygun hediyeyi alma olanağına da sahip olacaksınız.


Hemen sen de istek listeni oluştur!

Listiyo'ya Hoşgeldiniz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, Listiyo'da çerezler kullanıyoruz. Listiyo'yu kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.