Aynı hediyeden istenen kadar


Listiyo’nun sunduğu avantajlardan biri de alınan maddelerin listede işaretlenebiliyor olması! Özellikle birden fazla kişinin listenize erişmesi söz konusu olduğunda, aynı ürünün birkaç kişi tarafından satın alınması durumu oluşabilir. Bu durum özellikle ihtiyaç odaklı hazırlanan listelerde amaçtan uzaklaşmaya neden olabilir. Listiyo listesinde yer alan ürünü satın alan kişi, bunu işaretleyerek listeyi takip eden diğer kişilerin bu durumdan haberdar olmasını sağlayabilir.

Alınan hediyenin işaretlenebiliyor olması sadece hediye veren kişiler için değil, listeyi kendisi için oluşturan kişilerin de işini kolaylaştıracaktır. Özellikle yapmayı planladığınız bir işlem için eksiklerinizi listelediğinizde, zaman içerisinde temin ettiğiniz her istek için listenize bir işaret bırakabilirsiniz. Böylece ne kadar sürede ihtiyaçlarınızın ne kadarını tamamladığınızı da kolayca gözlemlemeniz mümkün olabilir.

Listiyo’da bir çok konuda hem  kendiniz hem de çevrenizdekilerle paylaşmak için listelerinizi sadece dakikalar içinde hazırlayın!


Hemen sen de istek listeni oluştur!

Listiyo'ya Hoşgeldiniz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, Listiyo'da çerezler kullanıyoruz. Listiyo'yu kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.